piątek, 8 lipca 2016

Metamorfoza balkonu ...

Dzisiaj coś innego niż zwykle ;-) Postanowiliśmy razem z siostrą , mężem i córka zrobić mojej mamie niespodziankę urodzinową - urządzić balkon ! To było wyzwanie - bo balkon jest bardzo malutki ...Nic nieświadomą mamę wysłaliśmy na całodniową wycieczkę z koleżankami a my wzięliśmy się do roboty ! Efekty widać na zdjęciach - z nieużywanego balkonu na blokach, zrobiliśmy bardzo kameralny, przytulny kącik, z zasłonkami- praktyczne, bo robią przyjemny cień ... z mnóstwem kwiatów i ogródkiem ziołowym, że ściankami po bokach, dzięki którym oddzieliliśmy  balkon od niechcianych spojrzeń sąsiadów .. Całość w morskim klimacie. Nieoczekiwanie balkon okazał się przedłużeniem pokoju i cudownym miejscem na letnie śniadania i kawki ... Niespodzianka udała się w 100 % !!
Tak wyglądało przed.....


a to już po ... 3 komentarze:

 1. Fantastyczna urodzinowa niespodzianka :-) Balkon o jakim sama marzę - zasłony, przytulny kącik do lektury z kawą w dłoni, kolorowe kwiaty.. Stworzyła Pani miejsce którego nie chce się opuszczać i o którym można powiedzieć tylko jedno: nie ma to jak relaks na wlasnym balkonie :-) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego słonecznego weekendu

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny pomysł:))) Jak Wam się udało Mamę z domu.....na cały dzień..... Bajka.
  Mamie proszę złożyć najlepsze życzenia.... i jeszcze raz ZDRÓWKA
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo ;-) W spisek były wciągnięte koleżanki mamy ;-)Ale przyznam ,że ledwo zdążyliśmy! Wyszłam jako ostatnia na 10 minut przed powrotem mamy !

  OdpowiedzUsuń